• W II okresie roku szkolnego 2018/2019 Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego zorganizował  Krakowską Olimpiadę Młodzieży-Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.  Awansowaliśmy do II etapu.

• Pływanie

• W środę 27 lutego br. Agnieszka Trzeciecka wzięła udział w zawodach pływackich na szczeblu wojewódzkim, które odbyły się na basenie w Nowym Sączu. Agnieszka reprezentowała naszą szkołę  w stylu motylkowym na dystansie 50 m. Pływała fantastycznie,  czego dowodem jest zajęcie III miejsca w Małopolsce. Brawo Aga, tak trzymaj !

• Pływanie

• Zosia Francuz i Agnieszka Trzeciecka wzięły udział w zawodach pływackich w ramach krakowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, na których reprezentowały „Siódemkę” - Zosia w stylu klasycznym na 50 m, a Agnieszka w stylu motylkowym na 50 m. Pływały fantastycznie!

Agnieszka zajęła 5 miejsce w swojej konkurencji i zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich. Zosia po kilkuletniej przerwie w pływaniu, zajęła 7 miejsce i naprawdę niedużo brakowało, aby i ona pojechała na dalsze zawody razem z Agnieszką.

Serdecznie gratulujemy!

• Tenis stołowy

• 30 listopada 2018r. uczestniczyliśmy w Turnieju Tenisa Stołowego, który zorganizowany został przez Straż Miejską, Zarząd Dzielnicy Grzegórzki i Szkołę Podstawową nr 10.

Indywidualnie Aleksandra Wałkowicz zajęła miejsce II, a Kacper Kadula miejsce III, drużynowo zdobyliśmy w Turnieju III miejsce. Gratulacje dla zawodników!!!

• Siatkówka

• 28 listopada 2018r. wzięliśmy udział w Zawodach Siatkówki Miksta, organizowanych przez Straż Miejską, Radę Dzielnicy II Grzegórzki oraz Szkołę Podstawową nr10.

We wszystkich rozgrywanych meczach w skład drużyny wchodziły dziewczynki i chłopcy. Dzięki dużemu zaangażowaniu i umiejętnościom siatkarskim grających zdobyliśmy II miejsce w Turnieju.

Wielkie brawa dla reprezentacji!!!