• 12 maja 2015 roku reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w zawodach w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w „Czwórboju LA”.

Wiktor Lewiński z klasy VI b, w biegu 60 m uzyskał wynik 8.46 sek. zajął II miejsce w Krakowie w tej konkurencji. Został również nowym rekordzistą szkoły, bowiem poprawił rekord szkoły Pawła Wasilewskiego 8.59 sek. z roku 2011.

Wiktor zdobył też IV miejsce w Krakowie w skoku w dal, a osiągniętym wynikiem 4.71 m zapisał się, jako nowy rekordzista szkoły, poprawiając wynik Kacpra Reraka i Mateusza Hronesia 4.55 z roku 2014.

Bartek Tarnowski zdobył II miejsce w dzielnicowych zawodach wspinaczkowych i zakwalifikował się do etapu miejskiego

W ramach programu Zostań Mistrzem trzech chłopców z naszej szkoły: Kamil Grabowski, Mateusz Kęsik i Wiktor Lewiński wzięło udział w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Skoku Wzwyż

Wzięliśmy udział w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży-Igrzyska Młodzieży Szkolnej w zawodach siatkówki chłopców i dziewcząt. Dziewczęta zdobyły 7 miejsce w Krakowie.

Wzięliśmy udział w Miejskich Wiosennych Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

10 lutego 2015 roku po wieloletniej przerwie, wznowiliśmy sportową rywalizację międzyklasową. Przy dużej widowni uczniów klas IV-VI, odbył się mecz siatkówki dziewcząt klas szóstych

Po wspaniałej rywalizacji, mecz zakończył się zwycięstwem dziewcząt klasy VI b, 2:1 w setach. Planowane są jeszcze mecze siatkówki chłopców oraz koszykówki dziewcząt i chłopców.

21 stycznia 2015 r. w ramach Igrzysk Szkół Podstawowych odbyły się zawody szachowe. Rywalizowało ze sobą jednocześnie 178 uczestników – 64 dziewczynek z 30 szkół oraz 114 chłopców z 41 szkół.

Nasza szkoła była reprezentowana przez Karolinę Czerwieniec, Saszę Dietricha, Roberta Kuszę i Mateusza Króla. Oto ich osiągnięcia.Karolina wygrała 2 rundy, jedną zremisowała, Robert wygrał 3 rundy, jedną zremisował, Saszka wygrał 3 rundy, Mateusz wygrał 1 rundę i jedną zremisował.

Jak co roku, w porze wczesnojesiennej, wzięliśmy udział w miejskich zawodach "Indywidualne Biegi Przełajowe", które odbyły się na boisku obok obiektu Come Come Zone. Szkołę reprezentowało 18 uczniów z klas 4 - 6, dziewczęta i chłopcy. Może nie odnieśliśmy znaczących sukcesów, ale ambitnie walczyliśmy do końca.

Spotkaliśmy też naszą kochaną Koni, której serdecznie kibicowaliśmy, a Ona jak zwykle wybiegała I miejsce w Krakowie.