• Zajęcia pozalekcyjne I

        • Nazwa zajęć        laugh

          Prowadzący

          Koło Młodych Redaktorów

          p.Agata Cieśla

          Przygotowanie do konkursów kl. VII-VIII

          p.Agata Cieśla

          Konsultacje przedmiotowe

          p.Bogdan Dyras

          Karta rowerowa

          p.Bogdan Dyras

          Zajęcia rozwijające umiejętności językowe „Radzę sobie coraz lepiej” kl. II b

          p.Ewa Dyras

          Udział w projektach uroczystości szkolnych – oprawa muzyczna

          p.Beata Grabowska-Czarnota

          Gry i zabawy biblioteczne

          p.Małgorzata Hamada

          Koło informatyczne klasy młodsze i starsze

          p.Małgorzata Jaśkowska

          "Czarodziejskie Dłonie"- koło plastyczne I - IV

          p.Elżbieta Kaczmarczyk

          Konsultacje z matematyki kl. IV-V

          p.Justyna Kalinowska

          Koło Turystyczne"Podróżnik"

          p.Krzysztof Kordylewski

          Prace w ramach Projektu „Niepodległa”

          p.Aneta Kupiec

          Konsultacje z języka niemieckiego

          p.Joanna Lisiecka

          Zajęcia z uczniem zdolnym

          p.Małgorzata Palkij

             

          Koło chemiczne – przygotowanie do konkursu

          p.Gabriela Pawlikowska

          Koło matematyczne dla klas V

          p.Monika Pikuła

          Koło Młodych Redaktorów

          p.Marta Piwowarczyk

          Konsultacje przedmiotowe, przygotowanie do konkursów kl. IV-V

          p.Marta Piwowarczyk

          English Book Club

          p.Rafał Pilichiewicz

          Koło polonistyczne

          p.Irena Rejduch

          Koło plastyczne IV - VIII

          p.Michał Sąsiadek

          Praca z Samorządem Uczniowskim

          p.Beata Stech

          Akrobatyka kl. III - VIII

          p.Bożena Strzałkowska- Limanówka

          Młody Ratownik. Karta rowerowa

          p.Bożena Strzałkowska- Limanówka

          Koło Matematyczne klasy VII - VIII

          p.Iwona Szatkowska

          Przygotowanie do konkursów z j. angielskiego

          p.Anna Synowska

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.I a

          p.Grażyna Śpiewak

          Zajęcia przygotowujące do konkursów

          p.Katarzyna Świerad

          Konsultacje przedmiotowe z geografii kl.V-VIII

          p.Katarzyna Świerad

          Pokonuję swoje trudności i rozwijam zdolności kl. III a

          p.Katarzyna Tylka

          Konsultacje przedmiotowe z biologii. Przygotowanie do konkursów kl. V-VIII

          p.Joanna Ulińska

          Matematyka nie musi być trudna, kl. III a

          p.Iwona Urban

          Pomoc uczniom z trudnościami edukacyjnymi – j. angielski, klasy VI-VII

          p.Katarzyna Zając

          Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów z j.angielskiego

          p.Katarzyna Zając