•  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Konsultacje nauczycieli - rok szkolny 2019/2020

      Nazwisko i Imię

       Dzień

      Godzina

      Cieśla Agata

      czwartek

      8.00 - 8.40

      Dyras Bogdan

      poniedziałek

      14.15 - 15.00

      Dyras Ewa

      piątek

      12.20 - 13.15

      Grabowska-Czarnota Beata

      piątek

      9.45 - 10.30

      Jaśkowska Małgorzata

      wtorek

      9.45 - 10.30

      Kalinowska Justyna

      czwartek

      10.40 - 11.25

      Kaczmarczyk Elżbieta

      wtorek

      14.00 -15.00

      Kordylewski Krzysztof

      poniedziałek

      11.30 -12.15

      Kupiec Aneta

      piątek

      8.00 - 8.40

      Lisiecka Joanna

      ostatni poniedziałek miesiąca

      14.15 - 15.00

      Opiła Cecylia

      czwartek

      11.50 -12.35

      Palkij Małgorzata

      czwartek

      12.30 -13.15

      Pawlikowska Gabriela

      wtorek

      14.30 - 15.15

      Pikuła Monika

      poniedziałek

      13.30 - 14.15

      Piwowarczyk Marta

      środa

      8.00 - 8.40

      Pilichiewicz Rafał

      czwartek

      9.45 - 10.20

      Piórkowska Lidia

      piątek

      9.50 - 10.35

      Płatek Agata

      piątek

      11.35 - 12.20

      Rejduch Irena

      czwartek

      11.35 - 12.15

      Stech Beata

      czwartek

      15.45 - 16.30

      Strzałkowska-Limanówka Bożena

      wtorek

      11.30 - 12.20

      Synowska Anna

      środa

      10.40 - 11.25

      Szatkowska Iwona

      poniedziałek

      10.40 - 11.25

      Śpiewak Grażyna

      środa

      10.40 - 11.25

      Świerad Katarzyna

      czwartek

      12.40 -13.10

      Tylka Katarzyna

      środa

      12.30 - 13.15

      Ulińska Joanna

      środa

      14.15 - 15.00

       

          •             Dyrektor szkoły

                             mgr Anna Kalafar

                                matematyka

          •   Zastępca dyrektora szkoły

                             mgr Iwona Urban

                        edukacja wczesnoszkolna

      • Nauczyciele szkoły

          •                                                                                                           

            Imię i nazwisko nauczyciela

            Przedmiot        nauczany        

            mgr Agata Cieśla

            język polski

            mgr Bogdan Dyras

            technika, matematyka, fizyka

            mgr Ewa Dyras

            edukacja wczesnoszkolna

            dr Katarzyna Frączek

            pedagog szkolny, etyka, doradztwo zawodowe

            mgr Beata Grabowska- Czarnota

            muzyka

            mgr Małgorzata Hamada

            biblioteka

            mgr Małgorzata Jaśkowska

            informatyka

            mgr Elżbieta Kaczmarczyk

            wychowawca świetlicy

            mgr Justyna Kalinowska

            matematyka

            mgr Krzysztof Kordylewski religia
               

            mgr Aneta Kupiec

            historia

            mgr Joanna Lisiecka

            język niemiecki

            mgr Jolanta Nowak

            zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

            mgr Marta Ogińska

            wychowawca świetlicy

            mgr Cecylia Opiła 

            nauczyciel wspomagający

            mgr Małgorzata Palkij

            edukacja wczesnoszkolna

            mgr Gabriela Pawlikowska

            chemia, matematyka

            mgr Monika Pikuła

            matematyka

            mgr Marta Piwowarczyk

            język polski

            mgr Rafał Pilichiewicz

            język angielski

            mgr Marek Płócienniczak

            wiedza o społeczeństwie

            mgr Agata Płatek

            edukacja wczesnoszkolna

            ks. mgr  Mariusz Płuciennik

            religia

            mgr Marek Płócienniczak

            wiedza o społeczeństwie

            mgr Irena Rejduch

            język polski

            mgr Lidia Piórkowska

            język angielski

            mgr Michał Sąsiadek

            plastyka

            mgr Beata Stech

            wychowanie fizyczne

            mgr Ewa Stojak - Ślęczek

            wychowanie do życia w rodzinie, przyroda

            mgr Bożena Strzałkowska - Limanówka

            wychowanie fizyczne

            mgr Anna Synowska

            język angielski

            mgr Iwona Szatkowska

            matematyka

            mgr Jolanta Szuro

            edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

            mgr Grażyna Śpiewak

            edukacja wczesnoszkolna, etyka

            mgr Katarzyna Świerad

            przyroda, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

            mgr Katarzyna Tylka edukacja wczesnoszkolna, język angielski,
            mgr Joanna Ulińska biologia
            mgr Weronika Żubrowska psycholog