• Samorząd Uczniowski SP 7

Samorząd Uczniowski pod kierownictwem i opieką wybranej w wyborach demokratycznych, nauczycielki wychowania fizycznego działa bardzo prężnie.Pani Beata Stech pełniąca funkcję opiekuna (nieustająco od roku 1999), postawiła sobie za cele pracy z dziećmi:

• ich aktywizację do samorządności,
        • kształtowanie umiejętności podejmowania własnych inicjatyw,
        • rozwijanie samodzielności i umiejętności pracy w grupie,
        • organizowanie imprez dla społeczności szkolnej i pracowników szkoły oraz wychowanie do życia w społeczeństwie.

Na początku każdego roku szkolnego odbywa się zebranie nowo ukonstytuowanego samorządu, w skład którego wchodzą: przewodnicząca, zastępca przewodniczącej, sekretarz, skarbnik oraz przewodniczący sekcji plastycznej, sportowo-imprezowej oraz porządkowej.

• Wasze wybory

W czerwcu 2019 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020.
        Oto zwycięzcy i ich funkcje, które będą piastować od września 2019 roku:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: Daniel Piątkowski

Zastępca : Zuzanna Krętkowska

Sekcje:

Imprezowa: Natalia Szczepańska i Hanna Kliszczyk

Plastyczna: Zuzanna Pawłusiak i Zuzanna Stępień

Już po wakacjach przekonacie się, czy były to trafne wybory i czy nowy Samorząd spełnia Wasze oczekiwania.