• Zawody pływackie

• 4 kwietnia 2022 roku w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym odbyły się  zawody pływackie zorganizowane dla uczestników zajęć Gimnastyki Korekcyjnej. Na pływalni spotkali się reprezentanci czterech Ośrodków, uczniowie od klasy pierwszej szkoły podstawowej do klasy pierwszej szkoły średniej.

Startowali w trzech konkurencjach: stylu grzbietowym, stylu dowolnym oraz stylu klasycznym. Serie eliminacyjne wyłoniły sześciu najlepszych zawodników w każdym stylu i kategorii wiekowej, którzy popłynęli w finałach walcząc o medale.

Rywalizacja odbywała się zgodnie z ceremoniałem, towarzyszyła im bardzo licznie zgromadzona publiczność, która gorąco i żywiołowo kibicowała pływaczkom i pływakom.

Nasza uczennica Kinga Jędrzejczyk zajęła 3 miejsce w stylu grzbietowym.

Serdecznie gratulujemy !

• Siatkówka Miksta

• 17 listopada po 2 - letniej przerwie uczniowie z klas starszych wzięli udział w ZAWODACH SIATKOWKI MIKSTA.  Drużyny skladały się z 3 dziewczynek i 3 chłopców.

• Aktualności sportowe 2021/2022

• Jesienne Biegi Sztafetowe

21 października reprezentacja szkoły w składzie : Mira, Martynka, Michał i Miłosz, wzięła udział w Jesiennych Szkolnych Biegach Sztafetowych. Podczas zawodów zorganizowanych przez Straż Miejską oraz Radę Dzielnicy I uczniowie wystartowali w dwóch konkurencjach, biegu 4x100m oraz sztafecie 400m, 300m, 200m, 100m.

Nasza reprezentacja dzielnie wywalczyła na tych zawodach miejsce IV. Wszystkim gratulujemy, a szczególnie Mireczce uczennicy klasy 3, która była najmłodszą zawodniczką na tych zawodach.